Paracetamol Biofarm 500 mg

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia i o natężeniu łagodnym do umiarkowanego, szczególnie takie jak:

  • bóle głowy;
  • migreny;
  • bóle reumatyczne;
  • bóle stawowe, mięśniowe i kostne;
  • bóle kręgosłupa;
  • nerwobóle;
  • bóle menstruacyjne;
  • bóle zębów.


Gorączka (np. w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy).

Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • Ciężka niewydolność wątroby.
  • Ciężka niewydolność nerek.
  • Choroba alkoholowa.

Wielkość opakowania

  • 20 tabletek
  • 50 tabletek

Skład

Paracetamol (Paracetamolum), 500 mg

Podmiot odpowiedzialny

Biofarm® Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

Ostrzeżenia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.