Wartości

Z okazji 30-lecia istnienia firmy wspólnie z Pracownikami wypracowaliśmy zbiór wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Zebrane razem, nieustannie przypominają nam o tym, co jest dla nas najważniejsze. 

Napędza nas pasja

Cieszy nas to, co robimy. Wzajemnie się motywujemy i inspirujemy do działania. Zarażamy innych swoim entuzjazmem i zaangażowaniem.

Odważnie myślimy

Chcemy zmieniać świat i jesteśmy gotowi podejmować ryzyko z tym związane. Mówimy to, co myślimy i jesteśmy otwarci na inne punkty widzenia. Dostrzegamy możliwości tam, gdzie inni ich nie widzą. Podejmujemy odważne decyzje i działania. Dzielimy się wiedzą, bo wiemy, że małe pomysły rodzą wielkie rzeczy.

Cieszy nas wygrywanie

Chcemy być najlepsi. Czerpiemy satysfakcję z wygrywania. Łączy nas wola zwycięstwa. Wygrywanie daje nam energię i radość, która uskrzydla i pomaga pokonywać trudności.

Jesteśmy dla ludzi

Jesteśmy ludźmi, pracujemy z nimi i dla nich. W centrum naszych starań jest człowiek. Dbamy o zdrowie pacjentów. Wspieramy specjalistów. Cenimy Pracowników. Szanujemy środowisko i otoczenie.

Jesteśmy fair

Szanujemy współpracowników, partnerów biznesowych i kontrahentów, dlatego przestrzegamy zasad i zobowiązań. Gramy fair. Relacje opieramy na wzajemnym zaufaniu.

Tworzymy jakość

Wszyscy dbamy o jakość: produktów, usług, relacji. Na każdym etapie i na każdym stanowisku. Wierzymy, że nasza troska o jakość wyróżnia nas na rynku. Tworzymy ją nieustannie: każdy z osobna i wszyscy razem.

Działamy skutecznie

Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność naszych działań – indywidualnie i zespołowo. Jesteśmy konsekwentni. Wnioski i decyzje od razu przekładamy na działania, wybierając najbardziej optymalne drogi do celu.

Razem możemy więcej

Tworzymy jeden zgrany zespół. Wspólnie realizujemy cele i wspólnie cieszymy się z naszych osiągnięć. Inspirujemy się, pomagamy sobie i wspieramy wzajemny rozwój. Dzięki współpracy i zaangażowaniu osiągamy więcej.

Jesteśmy przedsiębiorczy

Motywuje nas poczucie wpływu na przyszłość. Szybko odpowiadamy na zmiany, pojawiające się szanse i trendy rynkowe. Stawiamy sobie ambitne cele, jasne priorytety i wymagania. Powierzone nam odpowiedzialności i zasoby traktujemy jak własne.