DOŁĄCZ DO NAS

OFERTY PRACY

Zespół
Lokalizacja

REKRUTACJA

Wysyłasz CV

Sprawdzimy, czy jest zgodne z naszymi wymaganiami.

max. 2 tygodnie

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoje CV spełnia wymagania ogłoszenia o pracę, nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i umówi na dogodny termin pierwszego spotkania.

max. 2 tygodnie

I etap - spotkanie w siedzibie

Chcemy Cię lepiej poznać, więc poprosimy Cię o to, abyś opowiedział nam o sobie oraz odpowiedział na kilka naszych pytań 

max. 2 tygodnie

II etap

Podczas drugiego etapu możemy poprosić Cię o wykonanie zadania.

max. 2 tygodnie

Rozmowa telefoniczna

Bezpośredni przełożony skontaktuje się z Tobą i zaproponuje warunki współpracy.

max. 2 tygodnie

*dla pracowników terenowych: I etap – spotkanie w terenie, II etap – spotkanie w siedzibie

BENEFITY

WARTOŚCI

Zrób karierę w farmacji

W Biofarm zatrudniamy ponad 470 osób specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z opracowywaniem, wytwarzaniem oraz rozwojem naszych leków. Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych ludzi, których łączy jedno – dobro pacjenta, ponieważ właśnie on jest w centrum naszych starań codziennie. Skupiamy się na działaniu, myślimy odważnie i nieszablonowo, dzięki temu wspólnie osiągamy sukcesy.
Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś nastawiony na współpracę i chcesz rozwijać swoją karierę w firmie farmaceutycznej, to koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Najlepszy pracodawca na rynku

Dbamy o nasz Zespół oferując Pracownikom stabilne warunki zatrudnienia i pakiet atrakcyjnych benefitów, z którego można zacząć korzystać już od pierwszego dnia pracy. Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy dobrze czuli się w miejscu pracy.  Szczególnie mocno dbamy o zapewnienie przyjaznej i kreatywnej atmosfery pracy już na początku, zaczynając od procesu onboardingu. Aby zapewnić naszym Pracownikom okazje do zespołowej integracji, organizujemy wspólne spotkania i aktywności sportowe. Wierzymy, że dzięki temu, nasz zespół jest w stanie lepiej zrozumieć swoje mocne strony i potrzeby, a następnie przełożyć zdobyte doświadczenie na rozwiązywanie codziennych wyzwań.

Kariera i możliwości rozwoju personalnego w Biofarm 

W naszej firmie mamy opracowane jasne ścieżki kariery, które pozwalają wyznaczać indywidualne cele zawodowe i możliwości ciągłego rozwoju. Nieustannie wspieramy naszych Pracowników w pogłębianiu ich specjalistycznej wiedzy, oferując im udział w inspirujących szkoleniach, kreatywnych warsztatach i najlepszych konferencjach naukowych. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności naszych Pracowników przekłada się na rozwój całej firmy Biofarm, dlatego nigdy nie wahamy się inwestować w ich rozwój. 

Dołącz do nas!