DOŁĄCZ DO NAS

OFERTY PRACY

Kierownik Działu Analiz Sprzedaży

|

Poznań

Kupiec Direct

|

Poznań

Kontroler Finansowy

|

Poznań

Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego

|

Poznań

Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

|

Poznań

Specjalista ds. BHP

|

Poznań

Technolog

|

Poznań

Operator Maszyn Produkcyjnych

|

Poznań

Stażysta / Stażystka do Działu Zakupów

Dział Zakupów

|

Poznań

Pracownik Produkcji Naważalnia

|

Poznań

Mistrz Produkcji

|

Poznań

Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Dział Inwestycyjno Techniczny

|

Poznań

REKRUTACJA

Wysyłasz CV

Sprawdzimy, czy jest zgodne z naszymi wymaganiami.

max. 2 tygodnie

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoje CV spełnia wymagania ogłoszenia o pracę, nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i umówi na dogodny termin pierwszego spotkania.

max. 2 tygodnie

I etap - spotkanie w siedzibie

Chcemy Cię lepiej poznać, więc poprosimy Cię o to, abyś opowiedział nam o sobie oraz odpowiedział na kilka naszych pytań 

max. 2 tygodnie

II etap

Podczas drugiego etapu możemy poprosić Cię o wykonanie zadania.

max. 2 tygodnie

Rozmowa telefoniczna

Bezpośredni przełożony skontaktuje się z Tobą i zaproponuje warunki współpracy.

max. 2 tygodnie

*dla pracowników terenowych: I etap – spotkanie w terenie, II etap – spotkanie w siedzibie

BENEFITY

Pierwsza umowa na czas określony - 9 miesięcy

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Dofinansowanie karty sportowej

Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

Ubezpiecznie grupowe

Karty podarunkowe w okresie świątecznym

Szkolenia i rozwój

Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci Pracowników

Imprezy dla pracowników

Wynajęta hala sportowa na zajęcia piłki nożnej

WARTOŚCI

Napędza nas pasja

Napędza nas pasja

Cieszy nas to, co robimy. Wzajemnie się motywujemy i inspirujemy do działania. Zarażamy innych swoim entuzjazmem i zaangażowaniem.

Odważnie myślimy

Odważnie myślimy

Chcemy zmieniać świat i jesteśmy gotowi podejmować ryzyko z tym związane. Mówimy to, co myślimy i jesteśmy otwarci na inne punkty widzenia. Dostrzegamy możliwości tam, gdzie inni ich nie widzą. Podejmujemy odważne decyzje i działania. Dzielimy się wiedzą, bo wiemy, że małe pomysły rodzą wielkie rzeczy.

Cieszy nas wygrywanie

Cieszy nas wygrywanie

Chcemy być najlepsi. Czerpiemy satysfakcję z wygrywania. Łączy nas wola zwycięstwa. Wygrywanie daje nam energię i radość, która uskrzydla i pomaga pokonywać trudności.

Jesteśmy dla ludzi

Jesteśmy dla ludzi

Jesteśmy ludźmi, pracujemy z nimi i dla nich. W centrum naszych starań jest człowiek. Dbamy o zdrowie pacjentów. Wspieramy specjalistów. Cenimy Pracowników. Szanujemy środowisko i otoczenie.

Jesteśmy fair

Jesteśmy fair

Szanujemy współpracowników, partnerów biznesowych i kontrahentów, dlatego przestrzegamy zasad i zobowiązań. Gramy fair. Relacje opieramy na wzajemnym zaufaniu.

Tworzymy jakość

Tworzymy jakość

Wszyscy dbamy o jakość: produktów, usług, relacji. Na każdym etapie i na każdym stanowisku. Wierzymy, że nasza troska o jakość wyróżnia nas na rynku. Tworzymy ją nieustannie: każdy z osobna i wszyscy razem.

Działamy skutecznie

Działamy skutecznie

Bierzemy odpowiedzialność za skuteczność naszych działań – indywidualnie i zespołowo. Jesteśmy konsekwentni. Wnioski i decyzje od razu przekładamy na działania, wybierając najbardziej optymalne drogi do celu.

Razem możemy więcej

Razem możemy więcej

Tworzymy jeden zgrany zespół. Wspólnie realizujemy cele i wspólnie cieszymy się z naszych osiągnięć. Inspirujemy się, pomagamy sobie i wspieramy wzajemny rozwój. Dzięki współpracy i zaangażowaniu osiągamy więcej.

Jesteśmy przedsiębiorczy

Jesteśmy przedsiębiorczy

Motywuje nas poczucie wpływu na przyszłość. Szybko odpowiadamy na zmiany, pojawiające się szanse i trendy rynkowe. Stawiamy sobie ambitne cele, jasne priorytety i wymagania. Powierzone nam odpowiedzialności i zasoby traktujemy jak własne.

Zrób karierę w farmacji

W Biofarm zatrudniamy ponad 470 osób specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z opracowywaniem, wytwarzaniem oraz rozwojem naszych leków. Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych ludzi, których łączy jedno – dobro pacjenta, ponieważ właśnie on jest w centrum naszych starań codziennie. Skupiamy się na działaniu, myślimy odważnie i nieszablonowo, dzięki temu wspólnie osiągamy sukcesy.
Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś nastawiony na współpracę i chcesz rozwijać swoją karierę w firmie farmaceutycznej, to koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Najlepszy pracodawca na rynku

Dbamy o nasz Zespół oferując Pracownikom stabilne warunki zatrudnienia i pakiet atrakcyjnych benefitów, z którego można zacząć korzystać już od pierwszego dnia pracy. Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy dobrze czuli się w miejscu pracy.  Szczególnie mocno dbamy o zapewnienie przyjaznej i kreatywnej atmosfery pracy już na początku, zaczynając od procesu onboardingu. Aby zapewnić naszym Pracownikom okazje do zespołowej integracji, organizujemy wspólne spotkania i aktywności sportowe. Wierzymy, że dzięki temu, nasz zespół jest w stanie lepiej zrozumieć swoje mocne strony i potrzeby, a następnie przełożyć zdobyte doświadczenie na rozwiązywanie codziennych wyzwań.

Kariera i możliwości rozwoju personalnego w Biofarm 

W naszej firmie mamy opracowane jasne ścieżki kariery, które pozwalają wyznaczać indywidualne cele zawodowe i możliwości ciągłego rozwoju. Nieustannie wspieramy naszych Pracowników w pogłębianiu ich specjalistycznej wiedzy, oferując im udział w inspirujących szkoleniach, kreatywnych warsztatach i najlepszych konferencjach naukowych. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności naszych Pracowników przekłada się na rozwój całej firmy Biofarm, dlatego nigdy nie wahamy się inwestować w ich rozwój. 

Dołącz do nas!