Misja i wizja

Człowiek jest w centrum naszych starań, a jego zdrowie naszym priorytetem. Z tą misją każdego dnia tworzymy doskonałe produkty, ponieważ zależy nam na tym, aby ludzie byli zdrowi, szczęśliwi i mogli się realizować.

Biofarm Sp. z o.o. jest rodzinną, poznańską firmą farmaceutyczną, która od ponad 35 lat dba o zdrowie pacjentów. Nasze portfolio obejmuje ponad 180 zarejestrowanych produktów, które są dostępne w kraju oraz poza granicami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie odważne myślenie naszych pracowników -  zespołu, który w trosce o ludzkie zdrowie poszukuje nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych.

Nasze marki odpowiadają na najpilniejsze potrzeby zdrowotne i wspierają pacjentów w leczeniu chorób. Produkty firmy Biofarm polecają lekarze oraz farmaceuci. Wiedzą, że zapewniamy jakość na każdym etapie rozwoju i produkcji.

Zatrudniamy zespół składający się ze specjalistów oraz ekspertów, którzy codziennie realizują misję firmową. Napędza nas pasja, ponieważ przyświeca nam jeden cel – wspieranie zdrowia pacjentów.