Paracetamol Biofarm 1000 mg

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak:

  • bóle głowy;
  • migreny;
  • bóle reumatyczne;
  • bóle stawowe, mięśniowe i kostne;
  • bóle kręgosłupa;
  • nerwobóle;
  • bóle menstruacyjne;
  • bóle zębów.


Gorączka (np. w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy).

Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • Ciężka niewydolność wątroby (skala Child-Pugh ≥ 9).
  • Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min).
  • Jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO oraz do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.

Wielkość opakowania

10 tabletek powlekanych

Skład

Paracetamol (Paracetamolum), 1000 mg

Podmiot odpowiedzialny

Biofarm® Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

Ostrzeżenia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.