O firmie

Drużyna Biofarm pobiegła w Niebieskiej Fali

W tym roku zostaliśmy partnerem charytatywnego biegu Niebieska Fala, którego celem było wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy w Poznaniu. Ze względu na ochronę zdrowia uczestników biegu, zawody odbyły się w formie wirtualnej. W Niebieskiej Fali wystartowali również nasi Pracownicy.

W Biofarm zachęcamy nasz zespół do podejmowania nowych wyzwań sportowych i aktywności fizycznej, ponieważ wierzymy, że ruch jest jedną z podstaw zdrowia. Nasza drużyna biegaczy stanęła na wysokości zadania i aż 22 zawodników w firmowych barwach pobiegło w Niebieskiej Fali. 

Niebieska Fala to poznański, charytatywny bieg, którego zadaniem jest poszerzanie wiedzy na temat autyzmu wśród społeczności lokalnej. Środki zebrane w trakcie zawodów są przekazywane na placówki zajmujące się edukacją dzieci z autyzmem. Dochód z tegorocznej edycji został przekazany Zespołowi Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy w Poznaniu.

Ze względu na wyjątkową sytuację pandemii i ochronę zdrowia wszystkich uczestników, bieg odbył się w formie wirtualnej. Każdy z zawodników mógł sam zadecydować o miejscu i dacie startu. 
 

Udostępnij: