O firmie

10.02.2020

Biotynox® konsumenckim liderem jakości

Biotynox® konsumenckim liderem jakości

Biotynox® został nagrodzony konsumenckim liderem jakości w kategorii debiut 2019 roku. Jest nam niezwykle miło, że nasze działania zostają docenione i zauważone przez pacjentów. 

Latem 2019 r. wprowadziliśmy na rynek lek z najwyższą dawką biotyny - Biotynox® Forte i było to jedno z naszych najlepszych wdrożeń tego roku. Produkt jest wskazany do stosowania w leczeniu niedoboru biotyny mogącym objawiać się wypadającymi włosami i zaburzeniami ich wzrostu, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn. Dostępny w dwóch dawkach - 5 mg lub 10 mg.

Więcej o naszych produktach znajdziesz tutaj.

Lek OTC

Biotynox® Forte

Strona produktu
Lek OTC

Biotynox®

Strona produktu

Skrócona informacja o leku: Biotynox®, Biotynox® Forte

Biotynox®, 5 mg, tabletki: Jedna tabletka zawiera 5 mg biotyny (Biotinum).
Biotynox® Forte, 10 mg, tabletki: Jedna tabletka zawiera 10 mg biotyny (Biotinum).
Wskazania do stosowania: Wspomagające leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, uszu i krocza, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Podmiot odpowiedzialny: Biofarm Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Share: