O firmie

Trzy filary strategii ESG

Z dumą informujemy, że Biofarm wystąpił w raporcie dotyczącym Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, który skupia się na zagadnieniach z obszaru ESG. Jest to pierwsza taka publikacja, która w kompleksowy sposób łączy ze sobą te dwa zagadnienia.

W raporcie wystąpiła Dyrektor Personalna Patrycja Szwarczyńska – Brown, która zaprezentowała filary strategii ESG w Biofarm. Są nimi:

1. Pracownicy i ich zdrowie – dbamy o aktywność fizyczną oraz zdrowie naszych Pracowników. Organizujemy na terenie firmy badania i akcje profilaktyczne. Ponadto, nasza drużyna biegowa, licząca już ponad 40 osób aktywnie uczestniczy w organizowanych wydarzeniach sportowych.

2. Projekt „Wspieramy zdrową rywalizację– w sezonie 2023/2024 pod skrzydłami Biofarm rozwijać się będzie 3300 młodych sportowców z 33 klubów sportowych na terenie całej Polski. Od wielu lat promujemy aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

3. Wsparcie społeczności – reagujemy na bieżące wydarzenia, które dzieją się w Polsce i na świecie. Do tej pory wysłaliśmy już 8 transportów humanitarnych na Ukrainę oraz zorganizowaliśmy wiele inicjatyw wewnętrznych. A w trakcie pandemii wspieraliśmy pracowników ochrony zdrowia. 

Jesteśmy dumni, że nasze działania i projekty z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu po raz kolejny zostały docenione i zauważone. 
 

Udostępnij: