O firmie

Konferencja Top Medical Trends 2023 – fotorelacja i podsumowanie

Top Medical Trends 2023 było dla uczestniczących w tym kongresie lekarzy szansą nie tylko na aktualizację swojej wiedzy, ale także na omówienie z innymi uczestnikami i wystawcami swoich diagnostycznych i terapeutycznych wątpliwości.

W tegorocznej edycji kongresu TMT wzięło udział ponad 2500 tys. uczestników, 127 wykładowców, odbyło się 40 sesji specjalistycznych, wysłuchano 150 wykładów. Biofarm został Platynowym Sponsorem Konferencji, a także Sponsor Koncertu Inauguracyjnego Grupy MoCarta

Top Medical Trends 2023 było dla uczestniczących w tym kongresie lekarzy szansą nie tylko na pogłębienie swojej wiedzy, ale także na omówienie z innymi uczestnikami i wystawcami swoich doświadczeń w codziennej praktyce.

Na wszystkich uczestników czekał bogaty program merytoryczny, wystawa kilkudziesięciu firm farmaceutycznych i sprzętowych oraz liczne atrakcje.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady sponsorowane przez Biofarm, podczas których zaproszeni przez nas eksperci podzielili się z lekarzami cennymi wskazówkami w zakresie obszarów leczenia depresji, chorób serca oraz alergii.

Zapraszamy na fotorelację!

Udostępnij: