O firmie

12.02.2020

Ginkofar® wyróżniony konsumenckim liderem jakości

Ginkofar® wyróżniony konsumenckim liderem jakości

Od ponad 20 lat Ginkofar® cieszy się zaufaniem wśród pacjentów. Jest niekwestionowanym liderem rynkowym, co potwierdza również wyróżnienie konsumenckiego lidera jakości 2019. Jakość naszych produktów jest dla nas najważniejsza, dlatego ta nagroda bardzo nas cieszy.

Ginkofar® to produkt stosowany przez pacjentów:

  • w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych, 
  • w osłabieniu pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem 
  • w celu poprawy jakości życia w łagodnej demencji 

Nasz lek OTC jest dostępny w czterech dawkach, w tym jedyny w dawce 240 mg Ginkofar® Extra. Skuteczność naszego leku jest potwierdzona badaniami klinicznymi*

*Bidzan L, Bilkiewicz A, Turczyński J. Wstępna ocena skuteczności i bezpieczeństwa wyciągu z miłorzębu japońskiego (preparat Ginkofar) w terapii zespołów otępiennych. Psychiatra Polska 2005 May-Jun; 39(3): 599-66.
 

LEK OTC

Ginkofar®

W celu poprawy zdolności poznawczych

KARTA PRODUKTU

Skrócona informacja o leku: Ginkofar®

Ginkgo bilobae folium extractum siccum (suchy wyciąg z Ginkgo biloba L., folium), 40 mg, tabletki powlekane.

Wskazania: w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych (osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związane z wiekiem), w celu poprawy jakości życia w łagodnej demencji. Produkt jest wskazany do stosowania u osób dorosłych.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, ciąża.

Podmiot odpowiedzialny: Biofarm Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Share: