O firmie

Biofarm Liderem Dobrych Praktyk w Wielkopolsce

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy tytuł Lidera Dobrych Praktyk w Wielkopolsce oraz wyróżnienie w kategorii działań na rzecz interesariuszy zewnętrznych w plebiscycie CSR Złotej Setki Wielkopolskiego

Biofarm został nagrodzony pierwszym miejscem w kategorii Lider Dobrych Praktyk w Wielkopolsce za projekt Wspieramy zdrową rywalizację, czyli współpracę z 35 dziecięcymi i młodzieżowymi klubami sportowymi, w ramach której 3500 dzieci może rozwijać swoje pasje.

Wyróżnienie za działania na rzecz interesariuszy zewnętrznych otrzymaliśmy za skuteczne wspieranie najmłodszych w realizacji sportowych osiągnięć oraz działania humanitarne dla Ukrainy. 

To dla nas wielki zaszczyt otrzymać nagrodę doceniającą dobre praktyki w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu prowadzone przez Biofarm.

Biofarm jest rodzinną firmą farmaceutyczną z 35-letnią tradycją. Naszą misją od samego początku jest stawianie człowieka i jego zdrowia jako centrum naszych starań. Społeczna odpowiedzialność biznes jest jednym z filarów strategii rozwoju naszej firmy.

Udostępnij: