O firmie

Wsparcie dla Ukrainy

Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Wierzymy, że w obliczu wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą każdy gest ma znaczenie, dlatego jako polska firma farmaceutyczna również pomagamy. Od 24 lutego aktywnie działamy i wspieramy Ukraińców oraz Ukrainę. Dzisiaj z Centrali firmy wysłaliśmy do Lwowa pierwszy transport m.in. z naszymi produktami.

W pierwszej kolejności otoczyliśmy opieką naszych Pracowników z Ukrainy. Jesteśmy z nimi na bieżąco w kontakcie. Monitorujemy ich potrzeby oraz jesteśmy w pełnej gotowości, aby zapewnić im niezbędne wsparcie i bezpieczeństwo.

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o bezpieczeństwo lekowe w kraju, natomiast w obliczu tej sytuacji podjęliśmy wyzwanie, by zapewnić pomoc za wschodnią granicą. Transport, który dzisiaj wyjechał do Lwowa zabrał ze sobą 32 palety zawierające najpotrzebniejsze produkty lecznicze, ale również niezbędną żywność, środki czystości i ochrony osobistej oraz sprzęt techniczny mogący wspomóc obywateli broniących swojego kraju.

Łączna pomoc, którą przekazaliśmy na wsparcie Ukrainy oraz Ukraińców 1,5 mln złotych, a to tylko pierwsze dni naszych działań. Chcielibyśmy podziękować innym firmom rodzinnym, które zaangażowały się w pomoc: Panu Prezesowi Grzegorzowi Mączyńskiemu z firmy Agus, Panu Prezesowi Andrzejowi Siedlewskiemu z firmy Victus i Doktorowi Mariuszowi Szeibowi z firmy Texet.

O kolejnych planowanych inicjatywach będziemy Was informować na bieżąco.
 

Udostępnij: