O firmie

Szósty transport humanitarny dotarł do Ukrainy

W myśl jednej z naszych firmowych wartości – Jesteśmy dla ludzi, pomagamy potrzebującym oraz troszczymy się o ich zdrowie. Nasze działania dla Ukrainy nadal trwają. Już po raz szósty, z siedziby Biofarm wyjechał transport humanitarny, w którym znalazły się m.in. leki, suplementy diety, ubrania oraz urządzenia elektroniczne. 

Wojna w Ukrainie trwa już niemal rok. Długofalowe wsparcie dla ludności cywilnej oraz dla obrońców kraju jest na wagę złota. Jako firma dbająca o ludzkie zdrowie bardzo zaangażowaliśmy się we wsparcie naszych wschodnich sąsiadów. Od początku wojny współpracujemy z Fundacją Humanitarne Inicjatywy we Lwowie i to właśnie do tej organizacji trafił szósty transport z naszą pomocą, która została rozdystrybuowana do szpitali i jednostek wojskowych.

W transporcie znalazło się 62 tys. opakowań leków i suplementów diety oraz 360 kg ubrań. Wartość pomocy ze strony firmy Biofarm wyniosła ponad 740 tys. zł.

Dziękujemy naszemu partnerowi - firmie TEXET POLAND Sp. z o.o., która zdecydowała się przekazać odzież o łącznej wartości ponad 20 tys. zł.

O dalszych działaniach charytatywnych będziemy informować na naszej stronie internetowej.
 

Udostępnij: