O firmie

Nowości w portfolio Biofarm – Actigra i Actigra Forte

Z przyjemnością przedstawiamy nowości wprowadzone przez Biofarm – leki bez recepty ACTIGRA i ACTIGRA FORTE z sildenafilem. Jest to zupełna nowa gama produktów w naszym portfolio, która odpowiada na problemy z erekcją u dorosłych mężczyzn.

ACTIGRA FORTE zawiera maksymalną dawkę sildenafilu dostępną bez recepty – 50 mg, działa nawet po 12 minutach i aż do 5 godzin. 

ACTIGRA zawiera sidenafil w dawce 25 mg.

 

Wskazania do stosowania: produkty lecznicze są wskazane do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktów leczniczych Actigra i Actigra Forte niezbędna jest stymulacja seksualna.

 

Sprawdź więcej na WWW.ACTIGRAFORTE.PL

Lek OTC

Actigra Forte

Karta produktu
Lek OTC

Actigra

Karta produktu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Udostępnij: