O firmie

Nasze wzorcowe praktyki CSR

Z radością informujemy, że aż trzy firmowe projekty CSR zostały ujęte w 21. Raporcie Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki. Jest to jedna z najważniejszych publikacji poświęconych działaniom dobroczynnym prowadzonym przez przedsiębiorstwa w 2022 roku.

W publikacji znalazły się trzy ważne dla nas inicjatywy, które są wpisane w strategiczne działania firmy. Są nimi:

1. Projekt długofalowej pomocy Ukrainie w ramach, którego w ubiegłym roku wysłaliśmy aż 5 transportów humanitarnych, zorganizowaliśmy wiele inicjatyw wewnętrznych i włączyliśmy się w działania podmiotów zewnętrznych. Praktyka ta znalazła się w kategorii: prawa człowieka.

2. Wspieramy zdrową rywalizację – projekt prowadzony we współpracy z 35 klubami sportowymi z całego kraju. Praktyka ta znalazła się w kategorii: Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej. 

3. Działania na rzecz zespołu Biofarm – opierają się na dwóch filarach – zdrowia i profilaktyki oraz wspierania aktywności fizycznej. Ta praktyka znalazła się w wśród wyróżnionych w kategorii: praktyki z zakresu pracy.

Misją Biofarm jest stawianie człowieka w centrum naszych codziennych działań, dlatego jesteśmy dumni, że trzy nasze długoterminowe i największe projekty z zakresu CSR zostały docenione i wyróżnione. 
 

Udostępnij: