O firmie

Bieganiem wspieramy zdrowie

Wspieranie sportowej rywalizacji to od lat misja Biofarm. Do aktywności fizycznej zachęcamy nie tylko najmłodszych, ale również naszych Pracowników, np. poprzez wspieranie ich zaangażowania w zawody sportowe. Biegacze z Biofarm otworzyli sezon biegowy w marcu, natomiast w miniony weekend uczestniczyli w Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym.

Pod koniec marca Biofarm był partnerem charytatywnego biegu Niebieska Fala. Ideą biegu jest pomoc placówkom edukacyjnym, które wspierają dzieci z autyzmem. Od kilku lat wspieramy Stowarzyszenie Niebieska Fala w ich działaniach na rzecz promocji wiedzy dot. autyzmu, a nasi Pracownicy chętnie biorą udział w zawodach biegowych oraz nordic-walking.

W miniony weekend nasi biegacze wzięli udział w Biegu Lwa w Tarnowie Podgórnym. Tym razem zmierzyli się z dystansem półmaratonu i 10 km. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych ukończyli zawody ze świetnymi wynikami. W tym roku postanowiliśmy obudzić ducha sportu wśród najmłodszych zawodników. I zaprosiliśmy dzieci naszych Pracowników do udziału w Biegach Lwiątek. Dla niektórych były to pierwsze występy na stadionie lekkoatletycznym, dlatego trzymamy kciuki za dalsze przygody sportowe!
 

Udostępnij: